KONST / Litografier / Serigrafi 7965609
nr 796 5609
Serigrafi
Efter Victor Vasarely, Signerad i tryck, motivets mått: 65x42
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 10 december 2012
kl 19:35:58
9/12 15:54:26
100 kr
10/12 19:30:59